Hakkımızda

W8 Performans & CrossFit Taxim

W8Performans Spor ve Sağlık Danışmaklık LTD. ŞTİ., Medikal ve Performans Ölçümleri, Sağlık ve Spor Danışmanlığı, CrossFit ve Uzakdoğu Sporları alanlarında Akademik Araştırmalar ışığında Bireysel ve Kurumsal hizmet veren bir firmadır.

W8 Performans Türkiye'de Klinik Egzersiz, Olympic Lifting ve Power Lifting alanlarında Eğitim veren İlk ve Tek kurumdur. W8 Performans ayrıca Kurumsal firmalara eğitim ve sağlık danışmalığı hizmeti, Profesyonel Spor kulüplerine Performans ölçme ve değerlendirme hizmeti ve Profesyonel Sporcular için medikal takip ve detaylı analiz hizmeti vermektedir.

CrossFit Taxim, W8 Performans Spor ve Sağlık Danışmalık Firmasının alt Markası olarak Hizmet hayatına 2015 ağustos ayında başlamıştır. CrossFit Metodunu, CrossFit oyunları felsefesini ve bu ikisinin birbirinden farkını tüm üyelerine ulaştımayı hedef edinen CrossFit Taxim, bu hizmeti medikal ölçümler ve Önleyici Egzersizler ile birleştirerek CrossFit Camiasına çok farklı bir hizmet anlayışı katmıştır.

CrossFit Taxim bünyesinde Olympic Lifting ve Power Lifting Eğitmen yetiştirme Programları, Akademik yayınlar ve alanlarında uzman Akademisyenler aracılığıyla başlamıştır.

people-holding-plant

Olympic Lifting branşında USAW, Mike GYM ve Vaughn Lifting tecrübesi, Power Lifting Branşında WestSide Barbell ve Juggernaut Lifting oryantasyonu olan Tek Box olarak eğitim içeriklerimizi sürekli literatür tarayarak geliştiriyoruz.

Medikal Fittness'ta Türkiye'nin önde gelen isimleri Kulübümüzde Eğitmenlik ve Danışmanlık yapmaktadır. Öğr. Gr. Emrah Demirtaş hocamız ile Medikal Fitness ve Klinik Egzersiz hizmetimiz bir çok üyemize fayda sağlamış ve gelişimleri belgelenmiştir.

Üyelerimize aralıklı olarak ölçme ve değerlendirme uygulayarak medikal ve fiziksel performanslarını sürekli kayıt altında tutuyoruz.