Kurumsal Eğitim Danışmanlığı

Kurumsal Eğitim Danışmanlığı

W8Performans Sağlık ve Spor Danışmalıkğı LTD. ŞTİ Medikal, Spor & Performans Ölçümleri, Sağlık ve Spor Danışmanlığı, Fonksiyonel Egzersiz ve Uzakdoğu Sporları alanlarında Kurumsal Eğitimler veren ve bünyesinde birçok global markayı barındırarak yenilikçi hizmetler sunan bir firmadır. W8 Performans Türkiye'de Klinik Egzersiz, Olympic Lifting ve Power Lifting alanlarında Eğitim veren İlk ve Tek Kuruluştur.

Profesyonel şirketler Kendileri için özel geliştirilen sağlık ve fitness eğitimleri ile çalışanlarının sağlıklarını korumalarına ve iş yerinde verimliliklerinin artmasına ilişkin önlemler almaktadırlar.

Masabaşı çalışanlar için 'Omurga Sağlığı ve Oturma Ergonomisi', sürekli seyahat halinde olan çalışanlar için 'Torakal Mobilizasyon ve Stabilizasyon' ve beden mekaniğine ihtiyaç duyan uygulamalar ile iş gücü desteği yaratan çalışanlar için 'Agırlık Kaldırma, Hareket ve Omurga Ergonomisi' eğitimlerimiz Kurumsal Firmalar tarafından en çok ilgi gören eğitimlerimizdir.

W8 Performans Klinik Egzersiz, Olympic Lifting ve Power Lifting alanlarında uzman kadrosu ile eğitimlerine devam etmektedir. W8 Performans ayrıca Profesyonel Spor kulüplerine Performans ölçme ve değerlendirme hizmeti ve Profesyonel Sporcular için medikal takip ve detaylı analiz hizmeti vermektedir.

people-holding-plant

CrossFit Taxim bünyesinde Olympic Lifting ve Power Lifting Eğitmen yetiştirme Programları, Akademik yayınlar ve alanlarında uzman Akademisyenler aracılığıyla başlamıştır.

Olympic Lifting branşında USAW, Mike GYM ve Vaughn Lifting tecrübesi, Power Lifting Branşında WestSide Barbell ve Juggernaut Lifting oryantasyonu olan Tek Box olarak eğitim içeriklerimizi sürekli literatür tarayarak geliştiriyoruz.

Medikal Fittness'ta Türkiye'nin önde gelen isimleri Kulübümüzde Eğitmenlik ve Danışmanlık yapmaktadır. Öğr. Gr. Emrah Demirtaş hocamız ile Medikal Fitness ve Klinik Egzersiz hizmetimiz bir çok üyemize fayda sağlamış ve gelişimleri belgelenmiştir.

Danışmalığımız altındaki Kurumsal Firmalara aralıklı olarak ölçme ve değerlendirme hizmeti vererek, Firma Çalışanlarının Medikal Durumlarını ve Fiziksel performanslarını sürekli kayıt altında tutuyoruz.